600x Urban 1

 

HIGH CARE® URBAN CARE
Gyvenimo sąlygos XXI amžiuje yra pakitusios, ir mūsų veidui tenka susidurti su naujais iššūkiais. Ypač didelis neigiamas aplinkos poveikis miestuose ar elektronikos prietaisų veikiamoje erdvėje. Norint išsaugoti jaunatvišką odos išvaizdą, būtina speciali priežiūra.
Inovatyvi „Urban Care“ linija iš „High Care® Cosmetics“ sukurta pagal pačius aukščiausius reikalavimus – tai geriausia ir efektyviausia, ką mokslas ir tyrimai gali pasiūlyti.
Jaunatviška ir sveika, švytinti oda – ne atsitiktinumas, bet optimalios priežiūros rezultatas. Kaip tik tai yra prekės ženklo „High Care®“ simbolis.
-Rudolf Weyergans

Gyvenimo būdas odai su amžiumi tampa nematoma našta. Kiekvieną dieną oda yra veikiama, ir į jos giliąsias struktūras patenka teršalai, tokie kaip smulkios dulkės ir išmetamosios dujos.
Dėl dirbtinės mėlynos šviesos, kurią spinduliuoja ekranai ir monitoriai, oda tampa pavargusi ir blyški.
Aplinkos taršos ypač veikiamas yra veidas ir dekoltė sritis. Rezultatas: ankstyvas odos senėjimas. Su „Urban Care“ siūlome jūsų odai taip reikalingą apsaugą. Kosmetika iš „Weyergan‘s High Care®“ odą padengia nematoma apsaugine plėvele ir yra regeneruojamojo poveikio.
Sugrąžinkite odai natūralią išvaizdą.

URBAN CARE...
• Apsaugo nuo išmetamųjų dujų, nešvarumų ir dulkių poveikio.
• Apsaugo nuo laisvųjų radikalų ir energijos praradimo dėl tam tikros šviesos spinduliuotės.
• Apsaugo nuo ankstyvo odos senėjimo.
• Padidina ląstelės gebėjimą atsikurti.
• Turi regeneruojamąjį poveikį.

Urban day creamURBAN DAY CREAM


Dieninis kremas su specialiu mikrodumblių mišiniu, teikia apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Jūriniai dumbliai saugo nuo drėgmės praradimo, o aliejų derinys stiprina odos barjerą. Ypatinga formulė veidui suteikia akivaizdų tonusą, glotnumą ir išpuoselėtos odos pojūtį.

Kiekis 50 ml.

Urban night creamURBAN NIGHT CREAM


Labai efektyvus naktinis kremas, kuris regeneruoja blyškią, užterštą odą ir skatina odos atsinaujinimo procesus. Mikrodumblių mišinys pastebimai mažina paraudimą, gebenių ekstraktas mažina odos spalvos nelygumus ir gerina odos struktūrą. Aukštos kokybės augaliniai aliejai sustiprina odos apsaugą nuo oksidacinės žalos ir padeda odai atsinaujinti. Rezultatas – daili, tolygiai švytinti oda.

Kiekis 50 ml.

Urban serumURBAN SERUM


Serumas, sustiprina natūralią odos apsaugą, regeneraciją, mažina aplinkos ir laisvųjų radikalų poveikį. Sudėtyje esanti rytinė imperata (Imperata Cylindrica) ir alavijas (Aloe Vera) stiprina odos barjerą, ramina, saugo nuo oksidacijos. Poveikis ypač efektyvus naudojant kartu su URBAN DAY CREAM ir URBAN NIGHT CREAM. Tobulas serumas bet kokiam amžiui.


Kiekis 50 ml.

 

Urban MaskURBAN MASK


Kaukė, kurios sudėtyje yra galingas raminantis ir vėsinantis drėkinamasis gelinis kompleksas. Aukštos kokybės ingredientai gaivina ir vėsina. Sudėtyje yra alantoino, kuris giliai sudrėkina odą, suteikia jai elastingumo, ramina sudirgusią odą. Oda atrodo putlesnė ir švytinti.


Kiekis 50 ml, 200 ml.

 

 

 

 

 

 

REABILITACIJOS IR GROŽIO CENTRAS
Rusnės g. 6, Šilutė 

(antras aukštas)

Tel. (8 441) 61624
Mob. + 370 685 63041

Darbo laikas:
I-V 7.00-19.00

Ligoniu kasa     savivaldybe