Grožio prekės

Weyergans logotipas

Weyergans linija

 

 

 

Sveika ir glotni oda visada asociuojasi su grožiu ir elegancija. Vis dėlto, ne kiekvieną gamta apdovanojo nepriekaištingai atrodančia oda.
Todėl vokiečių kompanija Weyergans High Care AG jau daugiau nei 25 metus kuria ir plėtoja unikalią specialios priežiūros programą, atitinkančią individualius kiekvienos odos poreikius – naudojant „protingus“ produktus, kurie automatiškai prisitaiko prie Jūsų odos pH lygio, stimuliuoja jungiamąjį audinį ir skatina ląstelių regeneraciją.

 Veido linija WEYERGANS Facial Care

URBAN CARE veido linija

SOON FUTURE Anti Aging veido linija su acetylheksa peptidais

Kūno linija Body Care

 

Medic8

Medik8 sukūrė produktų liniją, tinkančią pačiai jautriausiai odai. Dauguma 'natūralių' kompanijų tiesiog išima visas chemines medžiagas ir taip išsprendžia vieną problemą, bet tuo pačiu sukuria naują - sumažina produktų efektyvumą.
Medik8 yra kitoks: jie suderino savo patirtį botanikoje ir farmakologijoje, taip sumažino iki minimumo odos sudirginimo riziką.

Medik8 veido ir kūno priežiūros priemonės

 

Zeroid - ypač veiksmingos odos atsparumą aplinkos veiksniams didinančios priemonės

Zeroid veido ir kūno priežiūros priemonės

 

 

Hydropeptide

HydroPeptide® – apdovanojimus pelnanti odos priežiūros linija, naudoja pačias pažangiausias ir galingiausias senėjimą stabdančias veikliąsias medžiagas. HydroPeptide® varomoji jėga yra peptidai, kuriems sukurti naudojama naujausia technologija. HydroPeptide® sudėtyje naudojami 33 skirtingi peptidai, kurie visapusiškai spartina atjauninimo procesus

 

HydroPeptide veido priežiūros priemonės

 

REABILITACIJOS IR GROŽIO CENTRAS
Rusnės g. 6, Šilutė 

(trečias aukštas)

Tel. (8 441) 61624
Mob. + 370 685 63041
El.p. reabilitacija@medakma.lt


Darbo laikas:
I-V 8.00-18.00

Ligoniu kasa     savivaldybe