Depiliacija vašku

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas nuo odos paviršiaus (depiliacija) tapo šiuolaikinės moters kasdienybe.

Vašku plaukelius galima šalinti nuo viso kūno, taip pat ir pačiose jautriausiose vietose – bikinio srityje.
Atliekant šią procedūrą pirmą kartą, ji gali būti šiek tiek skausminga. Dažniau depiliuojant – skauda mažiau. Kartais po depiliacijos vašku gali atsirasti išbėrimų. Todėl po depiliacijos naudojame specialias priemones, kurios ne tik pašalina vaško likučius, bet ir ramina bei maitina odą.
Plaukeliai atauga tik po 3-4 savaičių, o nuolat kartojant jie atauga gležnesni ir retesni. Ilgiau naudojant šį depiliacijos būdą, smarkiai sumažėja ne tik bikinio, bet ir kitų kūno vietų plaukuotumas.
Ši procedūra tinka bet kokio tipo odai ir bet kokiems plaukeliams šalinti.

Limfodrenažinis masažas


Limfodrenažinis masažasSilpnėjant jungiamajam audiniui, kuris kartu su elastinga oda ir susitraukinėjančiais raumenimis atlieka „pompos” vaidmenį, lemiantį limfos tekėjimą, audiniuose susilaiko skysčiai su visais juose esančiais toksinais. Tai papildomas krūvis venoms – jos pradeda plėstis, galūnės tampa sunkios, patinusios. Pakinta ir oda – ji tampa grublėta, primenanti apelsino žievelę (tai vadinama celiulitu).

Limfodrenažinio masažo metu iš ląstelių išstumiami toksinai, šlakai, susilaikę skysčiai. Principas – manžetės, į kurias patenka suspaustas oras. Manžetėse spaudimas pasiskirsto tolygiai, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojamą masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, kyla blauzdomis ir šlaunimis aukštyn iki sėdmenų ir juosmens. Po to vienu metu slėgis visose manžetėse nukrinta, ateina kita banga. Net po vienos 30 minučių procedūros rezultatai matomi ir jaučiami – sumažėja apimtys, rūbai ir batai pasidaro laisvesni, tai ypač juntama šlaunų ir liemens srityse. Pilvo manžetė padeda suploninti liemenį, stimuliuoja žarnyno motoriką, gerina virškinimą.

Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas:
• limfos nutekėjimo sutrikimų gydymui ir profilaktikai;
• tinka išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms bei po jų operacijos;
• turint viršsvorį, celiulitą, sudribusią odą.

Krūtų stangrinimas

Krūtinės stangrinimasStangrus, gražios formos biustas – tai moters kūno puošmena. Pagražinti biustą galima ir be skalpelio.


Vakuuminio masažo aparatu kruopščiai atliekamas limfodrenažinis masažas, kurio metu pagerėja krūtų limfotaka bei kraujotaka, sustangrėja oda. Pulsuojančio vakuumo dėka, naudojant specialius krūtų aplikatorius ryškiai sustangrinamas biustas.

 

 

 

Vakuuminis masažas

Vakuuminis kūno masažas 1JPGVakuuminis masažas – viena iš efektyviausių procedūrų, mažinanti kūno apimtis ir celiulitą.


Šios procedūros metu suskaidomas poodinis riebalinis audinys, pašalinami susikaupę toksinai bei skysčių perteklius, masažuojamos vietos audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi, skatinama kolageno ir elastino gamyba, todėl sumažėja randai ir strijos.

 

Kūno įvyniojimas

Body wrap lt 260x210 05Kūno įvyniojimai efektyviai:
• skaido riebalų sankaupas pilvo, juosmens ir šlaunų srityse,
• stangrina ir tonizuoja suglebusią odą,
• maža strijas,
• mažina celiulito požymius,
• sustiprina odos jungiamąjį audinį, stimuliuoja mikrocirkuliaciją.

Procedūros pradžioje kūnas ištepamas specialia priemone ir įvyniojamas. Kol veikia specialioji priemonė, Jūs patogiai gulite, klausotės relaksacinės muzikos. Procedūros pabaigoje nuimamas įvyniojimas, o specialiosios priemonės likučiai švelniai įmasažuojami į kūno odą.

Po procedūros džiaugiatės lygesne, stangresne oda, sumažėjusiomis kūno apimtimis.

 

 

REABILITACIJOS IR GROŽIO CENTRAS
Rusnės g. 6, Šilutė 

(antras aukštas)

Tel. (8 441) 61624
Mob. + 370 685 63041

Darbo laikas:
I-V 7.00-19.00

Ligoniu kasa     savivaldybe