Jonizuoto deguonies ir ozono inhaliacija, aromaterapija

15 jonizuota t tGaukite naudingą deguonį ir ozoną natūraliausiu būdu - per kvėpavimo takus.

Jonizuoto deguonies ir ozono inhaliacijoms naudojamas atmosferoje esantis deguonis, kuris išvalomas nuo dulkių, bakterijų ir virusų,, įelektrinamas ir suskaidomas į neigiamus jonus ir ozoną.
Kvėpuojant tokiu deguonimi, kraujo ir audinių įsotinimas deguonimi pakyla net 21 procentą ir kurį laiką išlieka gana aukštas.

Gydomosios deguonies ir ozono inhaliacijos neturi jokio pašalinio poveikio.

Inhaliacijos labai naudingos gydant smegenų kraujotakos bei periferinės nervų sistemos susirgimus, širdies ir kraujagyslių veiklos sutrikimus, stabdomi sąnarių degeneraciniai procesai (kol dar nėra sudėtingų kaulų sistemos pakitimų), sumažėja odos ligų (psoriazės, neurodermitų, egzemų ir kt.) požymiai, stiprinamas imunitetas.


Kvėpavimą per nosį palengvina, plaučių išsivalymą skatina deguonies inhaliacijos su eukalipto eteriniu aliejumi, tai veiksminga gydant peršalimo ir respiracines ligas, viršutinių kvėpavimo takų katarus, anginą, sinusitus, asteniją.Inhaliacijos su citrinų eteriniu aliejumi pagerina kraujotaką, nuramina galvos skausmą ir migreną, skatina medžiagų apykaitą, padeda atsiktratyti celiulito, sumažina baimės ir nerimo jausmą, pagerina nuotaiką ir fizinę savijautą.

Inhaliacijos su levandų eteriniu aliejumi teigiamai veikia emocinę būklę, stimuliuoja smegenų kraujotaką, ramina. Rekomenduojama esant neurastenijai, padidėjusiam nervingumui, susierzinimui, nuotaikų kaitai, klimakterinėms problemoms, po fizinės ar emocinės įtampos, poinsultiniu periodu.


Procedūros trukmė suaugusiam - 30 min, vaikams - 20 min.REABILITACIJOS IR GROŽIO CENTRAS
Rusnės g. 6, Šilutė 

(trečias aukštas)

Tel. (8 441) 61624
Mob. + 370 685 63041
El.p. reabilitacija@medakma.lt


Darbo laikas:
I-V 8.00-18.00

Ligoniu kasa     savivaldybe